Atsauksme par Kristīni Dakuli

2019. gada aprīlis

Pateicoties Baltic States profesionālām darbam, mūsu nekustamā īpašuma iegāde norietēja ātri un veiksmīgi! Nekustamā īpašuma eksperts Kristīne Dakule deva informāciju par nekustamo īpašumu augstā profesionālā līmenī. Komunikācija notika ātri, sniedza konsultācijas mūs interesējošos jautājumos nekavējoties. Īpaši novērtējam arī palīdzību noformējot visu nepieciešamo juridisko dokumentāciju saistībā ar pirkšanas - pārdošanas dokumentiem. Ņemot vērā augstāk minēto, iesakām SIA "Baltic States" nekustamo īpašumu pakalpojumu sniegšanai kā profesionālu, godīgu, uz klientu orientētu un atbildīgu sadarbības partneri.


Īpašuma pircēja, Elīna Ziedone

Atsauksme par Artūru

2019. gada marts

SIA “Baltic States” kompānijai, vadībai un aģentam Artūram 5 baļļu sistēmas vērtēšanas tabulā visur
droši lieku augstāko vērtējumu, 5 balles, kas nozīmē – izcili, noteikti rekomendēšu citiem, jo kopumā
sadarbība bija teicama, viegli saprotama, bez liekām aizķerēm. Artūram biju uzticējis dzīvokļa
atslēgas, tā kā pilnībā varēju izmantot mieru no īpašuma pārdošanas un pievērsties savām lietām, jo
viņš dzīvokli atrādīja pats, komunicēja ar pircēju manā vietā, kā arī novadīja visu darījumu, kā sākumā
solīja, man bija jāierodās tikai pie notāra noteiktajā datumā. Paldies par ietaupīto Laiku!


Zvirbuļu 17-66, Cēsis īpašnieks Jānis Ardavs

Отзыв про Аусму

2018.gada novembris

Аусма продовала нашу 3х комнатную квартиру в г. Саласпилс. Не смотря на маленький спрос Аусма смогла продать недвижимость в оговоренный срок ( 3 месяца ). Все дела велись на профессиональном уровне, осмотр квартиры только толковым людям, хорошая коммуникация как с попутелями так и с нами (продовцами). Когда дело дошло до оформления сделки Аусма проявила себя как истенный експерт своего дела. Все деньги были получены в сроки которые она нам сообщила, без задержок и недостатков. Так же Аусма помогла моему брату с приобретением новой недвижимости. Было очень приятно работать с BalticState и Аусмой. 
Спасибо.

Atsauksme par Artūru 

no Mārtiņš Juškovs, L.Paegles 8a dzīvokļa pircējs:

2018.gada novembris

Labdien, Baltic States!

Gribētu pateikt paldies Jūsu profesionālajam kolektīvam par darbu. Esmu veiksmīgi iegādājies dzīvokli Leona Paegles ielā 8a. Visi jautājumi par dzīvokli, par dokumentāciju bija labi izklāstīti. Aģents Artūrs, manuprāt strādā 24/*7. Arī pie līguma noslēģšanas kolēgīte visu skaidri izklāstīja. Paldies.

Atsauksme par Ausmu Pastari

2018. gada novembris

Labdien.
Paldies Ausmai par profesionālu darbu!
Mūsu dzīvokļa pārdošana un dokumentu kārtošana bija ātra, viegla un bez starpgadījumiem.
Ļoti ceru, ka mūsu turpmākā sadarbība arī būs veiksmīga!

A.Sidere

Atsauksme par Artūru Barkānu

2018. gada novembris

Iegādājoties šo īpašumu mani uzrunāja ieliktā reklāma, kurā bija izsmeļošs apraksts par īpašumu, kā arī īpašuma atrašanās vieta un labā cena.

Sadarbībā ar Jūsu darbinieku Artūru man patika, ka uz viesiem man interesējošiem jautājumiem guvu skaidras, saprotamas atbildes. Artūrs ļoti labi man nodeva informāciju, biju lietas kursā, par katru darījuma niansi!

Esmu Apmierināts ar Jūsu kompāniju un vadītājas Ritas darbu, visas saistības un darījuma noslēgums notika laicīgi, bez kādām aizķeršanām! Paldies par visu!

Cieņā,

Artūrs Zirnītis

Atsauksme par Ausmu Pastari

2018. gada novembris

Labdien!
Gribam izteikt pateicību aģentei Ausmai par profesionāli paveikto darbu īsā laikā pārdodot mūsu nekustamo īpašumu.

Ar cieņu,
Marina un Dzintars, Ogrē.

Atsauksme par Artūru Barkānu

2018. gada novembris

no Ināras Kundziņas
Atsauksmes par sadarbību.
Sadarbība ar Vidzemes reģionālo aģentu Artūru Barkānu un reģionālo vadītāju Ritu Rozenblati bija pozitīva. Aģents savu darbu paveica izcili. Komunikācija dažādos sadarbības posmos bija patīkama. Īpaši vēlos izcelt pretīmnākošo attieksmi attiecībā uz manu aizņemtību un objekta fotogrāfēšanu man izdevīgā laikā, kā arī notāra izvēli tuvāk manai dzīves vietai - Rīgā.
Nekustamā īpašuma pārdošanas process bija ātrs, operatīvs un efektīgs. Visi nepieciešamie dokumenti tika sagatavoti ātri, bez liekas kavēšanās.
 Ar sadarbību un SIA Baltic States sniegto pakalpojumu esmu apmierināta, iesaku to izmantot arī citiem nekustamo īpašumu pārdevējiem.

Atsauksme par Artūru Barkānu

2018. gada oktobris 

Labdien,’’Baltic States’’!
Nemanot ir paskrējis mēnesis, kopš beigusies mūsu sadarbība. Vēlos izteikt pateicību Jūsu komandai un it īpaši mūsu aģentam Artūram Barkānam.
Sadarbība sākās 3.04.2018 un noslēdzās 9.09.2018. Darījums bija ilgs un nedaudz sarežģīts. Bija visādi faktori,kas to visu vilka garumā. Bet lielais Paldies Artūram,ka viņš ar mums tika galā!
Sadarbība sākās pavisam vienkārši. Mans tētis ieraudzīja sludinājumu ss.com,uzzvanīja, sarunāja tikšanos, iepazināmies ar Artūru un noslēdzām vienošanos. No sākuma bija nelielas bailes un šaubas vai viss būs ok, jo nekustamos īpašumus netirgojam katru gadu. Bet nekaunējos uzdot jautājumus uz kuriem Artūrs pacietīgi atbildēja. Un šaubas tika kliedētas.Artūrs ar savu profesionāli draudzīgo un pieklājīgo attieksmi,manās acīs, guva ļoti lielu uzticības koeficentu. Viņam ir labsirdīga cilvēka aura-un man tas vienmēr ir svarīgi- Cilvēks!
Diezgan ārti tika mājai atrasta pircēja Agnese. Sākās papīru kārtošanas process. Visu kārtību,kā tas viss notiks,nepārspīlējot,gan mums  pārdevējiem,gan pircējai, Artūram nācās skaidrot simtām reižu. Viņš profesionāli ar to tika galā un nevienā brīdī no viņa puses nebija jūtams,ka es tak jums to jau stāstīju. Pie notāra slēdzot pirkuma līgumu bija Rita Rozenblate, kura arī ļoti pacietīgi mums palīdzēja un atbildēja uz dažādiem mūsu jautājumiem.
Visā papīru kārtošanas procesā Artūrs katru nedēļu man zvanīja un informēja, kas pa pagājušo nedēļu izdarīts,kas jādara un kāpēc tas un tas uzkāries.Bija vairāki šķēršļi no pircējas puses-, tad ar banku,tad ar viņas aizņemto laiku.
Galu galā viss  laimīgi noslēdzās septembrī.
Vēlreiz saku lielo Paldies Artūram un protams viņa komandai, ka noslēgumā tikām arī pie sava bonusa (%)!
Paldies par sadarbību! Un prieks, ka Jums ir tik labs un profesionāls  darbinieks-Artūrs Barkāns.


Ar cieņu,Santa Reine Siguldā.

Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2018. gada septembris

Liels paldies par Jūsu aģentes Aijas Rutkovskas darbu, pārdodot mūsu īpašumu laukos.

Laipna un apzinīga attieksme, regulāra kontaktēšanās un informēšana par pircēju interesi.

Ātri un operatīvi veic nepieciešamās darbības papildus informācijas iegūšanai.

Pat pēc īpašuma pārdošanas ieinteresētība vai viss ir kārtībā.

Vēlreiz liels paldies par sadarbību


Ar cieņu,

Ilva Salmiņa

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta 

Sporta un jaunatnes pārvaldes 

Sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļas galvenā speciāliste

Atsauksme par Artūru Barkānu

2018. gada augusts

Ar sievu meklējām kompāniju un nekustamo īpašumu aģentu ar kuru sadarboties, lai pārdotu mūsu īpašumu.  SIA „Baltic States” mājas lapā lasijām atsauksmes un izdomājām uzticēt īpašuma tirdzniecību Artūram. Patika viss darrbības princips un operatīvisms. Bijām patīkami pārsteigti kādā tempā un kvalitātē viss tika izdarīts!

Valdis

Atsauksme par Artūru Barkānu

2018. gada augusts


SIA „Baltic States”, kompānijas pakalpojumus, izvēlējos, jo mani uzrunāja tās pārstāvis aģents Artūrs, zvanot man, pēc mana ievietotā sludinājuma interneta portālā.  Savstarpējā sadarbībā patika tas, ka ļoti ātri un profesionāli tika sakārtota dokumentācija priekš pārdošanas, kā arī tika nodrošināta precīza sadarbības līguma izpilde.  Iesaku arī citiem aģentu Artūru un SIA „Baltic States” piedāvātos pakalpojumus. 

Pēteris Plūme

Atsauksmes par Artūru Barkānu

2018. gada augusts

Iegādājoties  dzīvokli Siguldā, mani uzrunāja aģenta Artūra izliktais vienistabas dzīvokļa sludinājums P.Brieža 22, Siguldā. Ierodoties uz dzīvokļa apskati, man ļoti patika Artūra attieksme un tas kā viņš atrādija šo īpašumu, uzsverot visus tā plusus, kā arī lieliskais skats pa logu.  

Valda Ceriņa

Atsauksmes par Artūru Barkānu

2018. gada augusts

Mana sadarbība ar aģentu Artūru notika negaidīti – vienu dienu saņēmu zvanu no viņa, kurā viņš teica, ka pārstāv SIA „Baltic States” nekustamo īpašumu kompāniju un viņam ir lielisks piedāvājums un gatavs pircējs, kurš būtu gatavs nopirkt manu divistabu dzīvokli Cēsīs.  No sākuma izbrīnijos no kuriens viņš ir dabūjis manu tel.nr., jo sludinājums par šo dzīvokli nekur nefigurēja, viņš izstāstīja man savu piedāvājumu, to  apdomāju un nopriecājos par viņa zvanu, jo šis dzīvoklis man bija lieks un apm.10 gadus viņu neizmantoju un nemaz nevarēju iedomāties, ka kādam tas ir vajadzīgs.  Sadarbības laikā viss bija augstākajā līmenī, Paldies! 

Iesaku arī citiem!

Lora Kursīte 

Atsauksmes par Artūru Barkānu

2018. gada augusts

Caur kompāniju „Baltic States” un aģentu Artūru, iegādājos jau otro dzīvokli, Cēsīs. Man ļoti gribējās piepildīt savu mūža sapni, nopirkt savu bērnības gadu dzīvokli, kurā agrāk ar vecākiem dzīvoju un tā sagadījās, ka tieši Artūrs to bija izlicis reklāmā, kad šo dzīvokli veiksmīgi biju iegādājies, palūdzu Artūram, varbūt viņam ir iespēja, iegūt uz pārdošanu arī dzīvokli, kurš atrodas tieši blakus šim dzīvoklim,kuru biju tiko nopircis, jo savulaik tajā dzīvoja mana tagadējā sieva un tas bija viņas bērnības gadu dzīvoklis, kurā viņa ar vecākiem dzīvoja. Apmēram pēc pusgada Artūrs iepriecināja mani ar savu zvanu – sacīdams, ka viņam izdevās sakontaktēties ar šā dzīvokļa īpašniekiem un pierunāt viņus pārdot man šo dzīvokli. 

Paldies, Artūr par manu mūža sapņa piepildījumu!

Noteikti iesaku Artūra pakalpojumus citiem!

Dzintars Krūmiņš

Atsauksme par Ausmu Pastari 

2018. gada jūlijs

Labdien !

Mana sadarbība ar nekustamo īpašumu aģenti Ausmu Pastari izrādījās ļoti veiksmīga.
Mūsu sadarbības laikā Ausma parādīja augstu profesionālismu, atbildību, labu komunikāciju un 
rezultātā īsā laikā atrada visoptimālāko klientu.
Esmu pilnībā apmierināts ar rezultātu.


Ar cieņu,
Uldis Pommers

Atsauksme par aģentiem Aivu, Elīnu un Ausmu

2018. gada jūlijs


Labdien!

Mūsu sadarbība sākās ar interesi par iespējamo dzīvokļa īpašuma iegādi Cēsīs, Valmieras ielā 15. Uzrunāja sludinājuma portālā “SS.com” publicētā reklāma, ar skaistajām fotogrāfijām un izsmeļošo informāciju par īpašumu. Pēc dzīvokļa apskates nebijām vīlušies, viss bija tā kā minētajā sludinājumā un pat vēl labāk.

Sakarā ar plānoto dzīves vietas maiņu no Rīgas uz Cēsīm pēc konsultācijas ar aģentēm Aivu un Elīnu izlēmām SIA Baltic States piesaistīt arī sava Rīgas dzīvokļa pārdošanai un atbilstoša dzīvokļa iegādei Cēsīs. Sadarbība jau no paša sākuma izveidojās veiksmīga. Pateicoties Aivas un Elīnas atsaucībai, ieinteresētībai un kompetencei, ātri veidojās uzticēšanās un pārliecība, ka viss noritēs gludi.

Nepilnu triju mēnešu laikā pieteicās pircēji Rīgas dzīvokļa iegādei. Iesaistoties arī aģentei Ausmai, darījums noritēja salīdzinoši ātri, bez aizķeršanās un korekti. Paldies, ka manai pirmajai mājvietai piesaistījāt jaukus un foršus jaunos īpašniekus!!! Tas man daudz nozīmē.

Aivas un Elīnas ieguldīto darbu vērtēju izcili!!! Uzņēmumam ir ļoti paveicies ar tādiem darbiniekiem! Meitenes ar tādu aizrautību un degsmi palīdzēja mums iegādāties citu īpašumu Rīgas ielā, Cēsu pilsētas centrā, pašā pilsētas sirdī, kuru paši sameklējām pēc sludinājuma internetā. Aģentes nodibināja kontaktu ar pārdevēju un neatlaidīgi uzturēja sakarus, panākot mums labvēlīgākus iegādes nosacījumus, kādi pirms tam tika piedāvāti. Darījuma noslēgšanas dienā, kad Rīgā bija nepieciešams parakstīt dokumentus par jaunā īpašuma iegādi Cēsīs, meitenes deva spēcīgu atbalstu, bija kā mūsu sargeņģeli uz zemes un ļoti rūpējās, lai viss izdotos uz ūsiņu. Sirsnīgs paldies jums, meitenes, šo dienu ar dzīves draugu atcerēsimies uz mūžu, tā mums bija ļoti īpaša diena, un paliks atmiņā ar ļoti pozitīvām emocijām un gandarījumu!!!
Šo uzņēmumu un tās izcilos darbiniekus noteikti ieteikšu arī citiem.
Sirsnīgs jums visiem PALDIES!!!
Dieva svētību vēlot!

Patiesā cieņā,
Anda Pūce

Atsauksme par Artūru Barkānu

2018. gada maijs

Aģenta Artūra pakalpojumus izmantojām jau otro reizi. Ļoti patika viņa atsaucība, sadarbojoties iepriekš, tapēc nešaubīgi izlēmām, ka arī šo īpašumu pardot uzticēsim tieši viņam. Un mēs nekļūdījāmies, uzticoties Artūram vēlreiz! Savu darbu viņš izdarija labi un pats galvenais, ka pircēju atrada ātri. Mēs esam ļoti priecīgi un apmierināti. Paldies, aģent Artūr!

Ilgonis, Cēsis

Atsauksme par Artūru Barkānu

2018. gada maijs


Novērtēju aģenta Artūra ieguldīto darbu, stradājot ar manu īpašumu. Visā mūsu sadarbības laikā man patika tas, ka esmu informēta par visu notiekošo ar īpašumi – cik atrādes, kāda interese, utt., jo Artūrs man sniedza regulāras atskaites. 

Atsauksme par Artūru Barkānu

 2018. gada maijs

Biju, steidzamos, mājas meklējumos. Aģents Artūrs bija neatlaidīgs un nedēļas laikā priekš manis atrada īpašumu, kas atbilda manām prasībām! Patika viņa precizitāte, tas, ka viņš zināja visus likumus un Artūra pozitīvā attieksme pret klientu!  Paldies Artūr, bija patiess prieks ar Tevi sadarboties!


Vija Lazdovska 

Atsauksme par Artūru Barkānu

2018. gada maijs 

Līdz sadarbībai ar Artūru nonācām pavisam nejauši, pēc paziņas ieteikuma. Jau pirmajā tikšanās reizē sapratu, kapēc man viņu ieteica – Artūrs ir profesionālis savā jomā, viņš zina atbildes uz visiem jautājumiem. Visu kārto ātri, korekti, bez aizķeršanās, neko nevelk garumā. Pēc mūsu pieredzes, noteikti iesaku izmantot Artūra pakalpojumus – nenožēlosiet! 


Agris Jānis Stauvers

 Atsauksme par Ritu Rentnieci

2018. gada marts

Labdien!

Vēlētos pateikt paldies Jūsu darbiniecei Ritai Rentniecei par palīdzību dzīvokļa iegādē Stacijas ielā 15, Valmierā.
Rita bija pretīm nākoša, smaidoša, zinoša, atsaucīga. Ātri sniedza visu nepieciešamo informāciju. Palīdzēja nokārtot dokumentus

Ar cieņu,
Ļena un Aleksandrs Kacēviči.

Atsauksme par Artūru Barkānu

2018.gada 10. marts

Pārdodot Lenču ielas dzīvokli, izmantoju SIA „Baltic States” aģenta Artūra piedāvātos pakalpojumus. Sadarbība bija lieliska, viss tajā mani apmierināja. Augsti vērtēju aģenta Artūra apkalpošanu – izcils serviss! Noteikti iesaku izmantot aģenta piedāvātos pakalpojumus arī citiem! 

Paldies par paveikto darbu!

Ar cieņu,

Aldis Beroza

Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2018. gada 14.februāris

Labdien. Vēlētos teikt paldies Jūsu darbiniecei  Aijai Rutkovskai par palīdzību mūsu  īpašuma pārdošanā. Pateicoties Aijai tika pārdots sarežģīts īpašums, ļoti ātri tika nokārtoti visi nepieciešamie dokumenti , un atrasts vislabākais pircējs īpašumam. Smaidoša, zinoša, atsaucīga, mērķtiecīga- tā mēs vērtējam Aiju .Sakām lielu  paldies par labi padarītu darbu!

Ar cieņu,  Agita un Kaspars Beinari

 Atsauksme par Ausmu Pastari 

2018. gada janvāris

Paldies jūsu darbiniecei Ausmai par ļoti mērķtiecīgu ,ātru darbību mūsu problemātiskā dzīvokļa pardošanā!Esam ļoti apmierināti ar viņas darbu.


Ar cieņu Pjotrs Fučedži Salaspilī

Atsauksme par Artūru Barkānu 

2017. gada 14. decembris

Labdien!
Pasaku, lielu milzîgu Paldies! 

Ł.cien. Artûram Barkànam

Viñš spèja radît brînumu, àtri atrada mums jaunu, skaistu, èrtu, màjvietu Cèsîs, Lapsu ielà 26-22

Palîdzèja nokàrtot visus nepieciešamos dokumentus.

Paldies, Tev Artûr Barkàn

Turpini smaidît un bût tik pat atsaucîgs!

Ar cieñu. Natàlija Špilberga

Atsauksme par Artūru Barkānu 

2017. gada 13. decembris

Par Priekuļu pag., Cēsu raj. „Smilgas” mājām

Pārdodot māju, izmantojot Artūra pakalpojumus. Augsti novērtējam viņa darbu un atsaucību visa darījuma gaitā! Rekomendējam arī citiem!

Ilgonis Melbārdis 

Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2017.gada 05.decembris 

Ar šo vēlos novērtēt, Jūsu nekustamā īpašuma aģentes Aijas Rutkovskas darbu, pārdodot man piederošu nekustamo īpašumu.

 Vērojot A.Rutkovsku darbībā novēroju:

1. ka  ļoti labi komunicē gan ar pārdevēju, gan ar pircēju,

2. ir zinošana visās nepieciešamās dokumentārās procedūrās,

3. māk pārliecinoši stāstīt par nekustamo īpašumu visas detaļas,

4. pareizi uztver pircēja psiholoģisko portretu un vēlmes,

5. māk  nelokāmi pastāvēt par  īpašuma pārdošanas cenu.

Paldies labi par paveikto darbu!!!

Ar cieņu 

Sintija Kraukle

Atsauksme par Kristīni Dakuli un Baltic States 

2017. gada oktobris     

Labdien!Vēlējos pateikties par palīdzību dzīvokļa iegādē. Kristīne bija pretīm nākoša, ātri sniedza visu nepieciešamo informāciju. Palīdzēja nokārtot dokumentus zemesgrāmatā un bankā.Labprāt, ja būs nepieciešams, izmantosim Kristīnes pakalpojumus!

Atsauksme par “Baltic States” pakalpojumiem.

Esmu apmierināta par mūsu sadarbību ar kompāniju “Baltic States” un tās vadītāju Kristīni.

Nekustāmais īpašums tika pārdots salīdzinoši ātri, neskatoties uz vasaras sezonu. 

Visa informācija un dokumenti tika sagatavoti raiti un profesionāli, pārdošanas process notika bez aizķeršanās.

Bija prieks sadarboties ar profesionāļiem.

Paldies!

Tatjana Kiršteine

Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2016. gada septembrī    


Tagad,  dzīvojot pilsētā , bieži pieminam cilvēku, kas palīdzēja mums šeit nokļūt, tāpēc gribam pastāstīt arī jums par viņu. Iepriekš mēs dzīvojām skaistā vietā, lielā mājā laukos. Un viss likās jauki un labi, bet tad sākās sarežģījumi ar veselību  un sapratām , ka jāmaina dzīves apstākļi un līdz ar to arī dzīves vieta. Sākām meklēt dzīvokli pilsētā. Tā mēs iepazināmies ar Aiju Rutkovsku. Viņa ļoti centās mums palīdzēt atrast vislabāko variantu, bet lauku cilvēkam grūti atrast savu vietu pilsētā. Meklējām diezgan ilgi un mums paveicās, palīdzēja dažādu apstākļu sakritība.  Un noteikti iesaistījās arī veiksme  un mēs atradām sev piemērotu dzīves vietu. Bet, lai dzīvotu pilsētā,  vajadzēja pārdot savu lauku īpašumu. Un šeit mums ļoti palīdzēja Aija. Ar veiksmīgas reklāmas palīdzību ātri atradās pircēji. Iepriecināja tas,  cik profesionāli un ātri tika nokārtotas visas formalitātes un daudzie papīri, kas nepieciešami pērkot un pārdodot īpašumus. Allaž smaidīga,  jauka  un galvenais zinoša. Vienmēr atrada pareizo risinājumu un iesaistīja vajadzīgos cilvēkus. Ļoti ātrā tempā visas lietas tika sakārtotas. Ir patīkami, ka esam pazīstami ar tik labestīgu un zinošu cilvēku, kas labprāt palīdz, ne tikai mums vien, dzīves sarežģītos posmos un savu darbu veic no sirds . Var redzēt , ka viņa dara darbu, kas pašai sagādā prieku. Mums pašiem to visu paveikt vienkārši nebūtu pa spēkam. Un,  tāpēc  sakām paldies Aijai par labi padarītu darbu.

 Skaidrīte Bērziņa un Jānis Elstiņš

Atsauksme par Kristīni Dakuli

 2015. gada marts         

Labdien!

Mani sauc Andrejs. Ar Kristīni iepazinos 2011. gadā, meklējot nekustamo īpašumu Ogrē. Ar viņas palīdzību atradu savu pirmo dzīvokli Ogrē situācijā, kad piedāvājums dzīvokļu segmentā bija salīdzinoši mazs un vienveidīgs. Kristīne tajā laikā strādāja nekustamo īpašumu aģentūrā. Kristīne ne tikai palīdzēja atrast tādu īpašumu, kādu vēlējāmies, bet sniedza atbalstu gan dokumentu noformēšanā un līgumu sastādīšanā, gan nepieciešamo dokumentu iesniegšanai Zemesgrāmatā, līdz ar to esot klāt visā dzīvokļa pirkšanas - pārdošanas procesā no paša sākuma līdz tā loģiskam noslēgumam - dzīvokļa atslēgu saņemšanai. 

Dzīve iet uz priekšu, un mūsu ģimene nolēma pārdot šo dzīvokli, lai tā vietā iegādātos māju. Tā kā par iepriekšējo darījumu ar Kristīni mums bija tikai pozitīvas atmiņas, arī šajā gadījumā nolēmām vērsties pie viņas pēc palīdzības un nekļūdījāmies savā izvēlē. Tagad gan Kristīne darbojās kā nekustamā īpašuma eksperts savā uzņēmumā- „Baltic States”.

Nekustamā īpašuma tirgum bijām sekojuši līdzi jau labu laiku, tāpēc zinājām, ka pārdot 3 istabu dzīvokli 602.sērijas mājā - tas nav nekāds ātrais process. Bet dzīvoklim pircējus Kristīne atrada dažu dienu laikā bez reklāmas un pirmie interesenti arī dzīvoklīti iegādājās par summu pat augstāku, kādu vēlējāmies iegūt. Arī šoreiz mūsu eksperte bija klāt visu pārdošanas procesu - gan sagatavojot dokumentus, gan palīdzot jaunajiem dzīvokļa īpašniekiem kredīta noformēšanas jautājumos. 

Paralēli dzīvokļa pārdošanai, intensīvi meklējām māju. Lai arī beigās to māju, ko atradām, tirgoja saimnieks bez nekustamo īpašumu speciālistu palīdzības, visā ilgajā meklējumu periodā Kristīne gan ieteica labākos variantus, gan sniedza dažādas vērtīgas konsultācijas daudzo apskatīto māju stāvokļa novērtēšanā un dokumentācijas izvērtēšanā. 

Lieki piebilst, ka ar mājas pirkšanas dokumentācijas kārtošanas jautājumiem palīdzēja Kristīne - sagatavoja juridiski pareizus līgumus, sekoja dokumentu apritei, pat notāra apmeklējums bija viņas organizēts. 

Patīkami pārsteidz gan Kristīnes profesionalitāte, lielās zināšanas un pieredze nekustamo īpašumu jomā, gan godīgā attieksme pret klientu un atsaucība (Kristīnei piezvanīt un saņemt telefonisku konsultāciju var jebkurā laikā, un arī klātienē viņa atbrauks un sniegs savu vērtējumu, kad vien radīsies tāda nepieciešamība). 

Kristīni noteikti iesaku visiem saviem paziņām, radiem un arī citiem, kuriem vien rodas vajadzība pēc palīdzības nekustamā īpašuma jautājumos.

Andrejs Savčenko

Отзив про Кристину Дакулы

2014. gads

В конце августа 2014 года мной, Сафроновым Александром, была приобретена недвижимость(квартира) по адресу г.Рига, улица Эрнеста Бирзниека-Упиша, 18а. Подбором квартиры и оформлением сделки купли-продажи непосредственно занималась Кристина Дакуле, которая проявила профессиональные знания в области рынка недвижимости и ведении переговоров с продавцом. Квартира была оперативно и быстро подобрана в соответствии выдвинутым критериям. У меня, как покупателя ушло минимальное количество времени на сделку от предложения объекта Кристиной Дакуле и получения ключей от собственной квартиры.                          

 Сафронов Александр. 

Отзив про Кристину Дакулы

2013. gada rudens

Задуматься о сути работы агента недвижимости меня заставила Кристина Дакуле из Огре. Оказываетя сама недвижимость не есть главное в этой работе. Основное - это работа с людьми. Представьте задачку – нужно не только отыскать подходящих продавца и покупателя, но и свести их интересы в единое целое. Искать иголку в стоге сена легче! Поэтому почти за 2 года  общения с Кристиной она, как бы, стала членом моей семьи, потому что обычно покупатель и продавец многолики – это отдельные семьи, со своими устоявшимися взглядами на жизнь и отношениями. И вот когда учел и удовлетворил требования каждого – это и есть успех в работе агента недвижимости. А добрые человеческие отношения продолжаются и после сделки. Ведь каждому приятно общаться с хорошими людьми.

 Анатолий Роменков, Москва
0

+ 371 26426333

info@balticstates.lv


 .