Atsauksme par Aivu Nestro

2022. gada  25. oktobris

Velos  pateikt sirsnīgs paldies Aivai Nestro par sadarbību  manu īpašumu pārdošanā Cēsīs!  Pateicoties Aivai veiksmīgi tika pārdoti vēsturiskie īpašumi Vītolu un Rīgas ielā Cēsīs.

Tā ka mans pārdotais īpašums bija izmantots  aktīvajā biznesā, bija  vēlme pārdot īpašumu kopā ar gatavo biznesu. Tāpēc  pirms  pārdošanas Aiva piekrita sniegt man atbalstu īpašumu apsaimniekošanā un finanšu pārvaldīšanā,  optimizējot naudas plūsmu no komercipašuma Rīgas ielā. Līdz ar to, tikai Aiva varēja sniegt pilnu un precīzu informāciju pircējiem , kas vēlējās investēt.

Gribu atzīmēt Aivas augsto kompetenci finanšu , grāmatvedības un juridiskajos jautājumos.

Bija atrasti vislabākie un pareizākie pircēji! Gribu pateikt , ka īpaši novērtēju Aivas profesionalitāti , unikālo intuīciju un pieredzi darbībā ar cilvēkiem.  

Ar cieņu,

JanaAtsauksme par Kristīni Dakuli

2022. gada jūnijs

Atsauksme par Olga Afanasjeva

2022.gada jūnijsAtsauksme par Aiju Rutkovsku 

2022. gada jūnijs

Labdien.
Gribēju, pateikt, milzīgu paldies Aijai Rutkovskai. Paldies, ka Latvijā ir cilvēki, kas tik ļoti labi pārzin, prot, ar prieku, sajūsmu un gandarījumu dara savu darbu. Ar to gribu teikt, viņa ne tikai pārzin, savas jomas specifiku, likuma normas bet, dara daudz, daudz vairāk. Aija dara cilvēkus laimīgus, viņa palīdzēja mums ar ģimenīti tikt pie mūsu sapņu mājas.
Īstenība, Aija ir izdarījusi daudz vairāk. Viņa konsultēja kā, lai labāk pārdodu citu īpašumu, lai, pēcāk varu nopirktu sapņu māju un, tad jau lietas lēnām, bet tā ritmiski kārtojās. Mūsu vecā māja pārdevās burvīgiem cilvēkiem, kuri to tālāk restaurēs un mēs tikām pie mājas Raunā. Savukārt, Raunas mājas saimnieks pie savas mājas Latgalē, tik daudz priecīgu un pateicīgu cilvēku, kur kopumā starta poga visam bija tieši Aija, liels viņai paldies.
Novēlu, lai Aijai vēl daudz, daudz vairāk māju, cilvēku, kas meklē mājas un mūsu Latvija paliek skaistāka un sakoptāka!
Sirsnībā, labu vēlot.
pielikumā pievienoju savu sapņu māju starta sākumā, jo tai ir tik daudz potenciāls, kuru noteikti kopā ar līdzcilvēkiem arī realizēsim.
--
Inese Drone
Mākslas galerija "bazar't"

Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2022. gada 31.marts

Sveika, Aija!
Sirsnīgs paldies!
****************
Mūsu ģimenes vārdā no sirds vēlamies pateikties Aijai Rutkovskai no SIA "Baltic States" par veiksmīgo sadarbību un palīdzību divu ģimenes nekustamo īpašumu pārdošanā un jauna īpašuma iegādē. Aija ir fantastika jomas eksperte visu dokumentu sakārtošanā, visu termiņu izpildē, visu procesu izskaidrošanā un izpildes procesā. Mums nebija ne mazāko šaubu, ka viss tiek izdarīts pareizi, droši un atbilstoši visiem likumiem. Papildus profesionālajai līguma izpildei, Aija veltīja mums apbrīnojami daudz sava laika, dalijās ar savām zināšanām, palīdzēja kontaktos ar dažādam iesaistītām, gan valsts, gan privātām, institūcijām, un visā šajā procesā kļuva par sirsnīgu ģimenes draugu. No sirds pateicamies!    

Ar cieņu : Johansonu ģimene

Atsauksme par Kristīni Dakuli 

Ogre, Mālkalnes prospekts 7-42

2022. gada 31. janvārisAtsauksme par Kristīni Dakuli

28.09.2021

Atsauksme par Annu Skrimu


Vēlos izteikt pateicību nekustamo īpašumu speciālistei Annai Skrimai par veiksmīgu un rezultatīvu sadarbību īpašuma Gulbenē, Kļavu 6 pārdošanā.
Vēlos atzīmēt patīkamu komunikāciju, speciālistes augsto profesionalitāti, plašas zināšanas un organizētību.
Anna palīdzēja sagatavot visu nepieciešamo dokumentāciju, palīdzēja atrast pircēju, profesionāli novadīja visu procesu no sākuma līdz beigām.
Iepriekš nav bijusi saskarsme ar šīs jomas speciālistiem, taču šī pieredze noteikti veicina uzticēšanos nekustamo īpašumu profesionāļiem.
Noteikti ieteikšu Annu Skrimu kā zinošu un profesionālu speciālisti saviem draugiem un paziņām.# balticstates#balticstatesteam

28.09.2021


Atsauksme par Kristīni Dakuli

Ķekava

Vēlos pateikties SIA “BALTIC STATES” (turpmāk – Sabiedrība) darbiniecei Kristīnei Dakulei par līguma Nr.KD02/02/2021, kas tika noslēgts 02.02.2021., ietvaros ātri atrasto pircēju, vienošanos un pārdošanas līguma noslēgšanu, ka arī dzīvokļa nodošanu pircējam.

Sabiedrību izvēlējos, jo veiksmīgi tika pārdoti manu divu bērnu dzīvokļi – ātri un bez jebkādam problēmām. Darbinieks visu pats izdarīja, noformēja, atlika tikai ierasties un parakstīt dokumentus.

Priecājos, ka varu uzrakstīt atsauksmi, nevis sūdzību, jo pārsvarā internetā tiek ievietotas sūdzības

13.05.2021.         Vineta


Atsauksme par Kristīni Dakuli

2021. gada 14.aprīlis

Atsauksme dzīvokļa iegāde Ausekļa 5a-31

Labdien! Pateicos par palīdzību dzīvokļa iegadei. Tas ietaupīja manu laiku un atbrīvoja no liekiem uztraukumiem (dokumentu pareiza sagatavošana, juridiskie jautājumi). Darbs ar klientiem nav viegls, bet jūs veiksmīgi ar to tikat galā. Vienmēr laipna, smaidīga, zinoša un iecietīga. Vēlu veiksmi jūsu firmai.

Valērijs


Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2021. gada 8.aprīlis


Vēlos pateikties jūsu kompānijas darbiniecei Aijai Rutkovskai par veiksmīgo sadarbību un palīdzību nekustamā īpašuma pārdošanā.Apbrīnoju Aijas prasmi komunicēt ar cilvēkiem un visu dokumentu sakārtošanā īpašuma pārdošanas procesā. No sirds pateicos Tev, Aija par šo brīnišķīgo laiku,kuru pavadīju kopā ar Tevi no sadarbības sākuma līdz noslēdzošajam posmam.Paldies par Tavu profesionālo darbu !     

 Ar cieņu : Inta Jurševska ,Cēsīs

Atsauksme par Annu Skrimu.

2021. gada 5. marts

Sadarbojos ar SIA "Baltic States" un Annu, lai pārdotu savu īpašumu Gulbenē. Esmu ļoti apmierināta ar savu izvēli, procesa gaitu un rezultātu. Viennozīmīgi varu teikt, ka Anna ir augstākās raudzes profesionālis - ļoti zinoša, pacietīga, neatlaidīga, precīza, akurāta un korekta komunikācijā. Jau pašā sākumā par īpašumu tika izveidots skaists video rullītis, kas bija ļoti profesionāli nofilmēts un veiksmīgi samontēts. Pārdošanas procesa gaitā radās gan vienkāršas, gan sarežģītas situācijas (potenciālo pircēju vēlmes/prasības, vienā gadījumā - atteikšanās no darījuma iepriekšējā vakarā pirms dokumentu parakstīšanas pie notāra), kurās uz Annas padomu un ieteikumiem vienmēr varēju paļauties. Sirsnīgs paldies Annai un SIA "Baltic States" vadītājai Kristīnei par sadarbību! Ja man radīsies nepieciešamība pēc starpniecības pakalpojumiem nekustamo īpašumu jomā - labprāt sadarbošos vēlreiz, kā arī ieteikšu arī citiem.

Paldies!

Evija Iesalniece

Atsauksme par Annu Skrimu


Atsauksme no pircējiem Pavasara ielai, Gulbenē.

“ Laba un veiksmīga sadarbība. Pretimnākoši, palīdzīgi un atsaucīgi. Sniedza padomus un konsultācijas gan līdz pirkuma līguma parakstīšanai, gan pēc, lai visi nepieciešamie dokumenti tiktu attiecīgās vietās iesniegti un viss tiktu sakārtots. Esmu ļoti apmierināta ar sadarbību. “


Linda Orleāna

Atsauksme par Kristīni Dakuli

2020. gada 19. oktobris

Kristīni sastapām caur SS.LV sludinājumu portālu. Bijām noskatījuši īpašumu, kura pārdošanu organizēja Kristīnes aģentūra. Kristīne iedvesa uzticību jau no paša sākuma. Ļoti palīdzēja Kristīnes juridiskās zināšanas un kontaktu tīkls. Nevajadzēja neko meklēt pašiem; visu varēja nokārtot, konsultējoties ar Kristīni. Kristīne ļoti korekti izturējās pret abām darījuma pusēm. Piemēram, mums deva nedēļu pārdomām, vienlaicīgi respektējot mūsu nopietno interesi un pārdomām nepieciešamo laiku. Tāpat, Kristīne vienmēr bija gatava atbraukt uz īpašumu un parādīt atkal, ja mums bija tāda nepieciešamība. Izskatījās, ka arī ar īpašniekiem un Kristīnei bija labas attiecības. Apmierināti esam ne tikai ar pirkumu, bet arī ar pirkšanas procesu. Paldies! 

Paldies 🙂
Dace 


Atsauksme par Kristīni Dakuli

2020. gada 10. oktobris

Кристину Дакуле нам порекомендовали в качестве риэлтора по загородной недвижимости в октябре 2019 года.
В начале ноября мы заключили договор и Кристина приступила к поиску покупателя.
Так сложились обстоятельства, что мы не смогли показать сами ей наш хутор, который хотели продать, а только передали ключи и рассказали на словах: как проехать к месту, как снять сигнализацию, каким ключом открыть остальные постройки, доверились человеку сразу, при первой встрече. Кристина справилась безукоризненно! Очень ответственный человек!
Кристина провела огромное количество показов. Желающих купить хутор было много, но как- то все не складывалось и НАШ покупатель появился только летом. 
Было много сложностей: бумажная волокита, оформление наследственного дела, а тут ещё и пандемия...
Кристина высокопрофессиональный специалист в своей области, всегда была на связи, держала нас в курсе всех событий, благодаря ее взвешенным действиям, деликатным переговорам между нами и покупателями сделка в результате состоялась вовремя.
С удовольствием порекомендую Кристину Дакуле своим друзьям и знакомым как грамотного специалиста в области недвижимости.

Лада и Иля. Москва.

Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2020. gada 10. augusts

Es vēlos no sirds pateikties Jūsu uzņēmuma darbiniecei Aijai Rutkovskai, jo viņa tiešām spēja mums palīdzēt (kas mums bija ļoti svarīgi un ļoti atbilstošā brīdī), kā arī rīkojās, manā skatījumā, absolūti profesionāli. Vienmēr korekta, vienmēr spēja pielāgoties situācijai, kāda nu tā nebūtu, kā arī vienmēr varēja just viņas rūpes un raizes, pārdodot un aizstāvot īpašumu kā savējo. ieteiktu viņu vienmēr un visur!
Paldies vēlreiz!!!
Kristīne Tunskere


Atsauksme par Kristīni Dakuli

2020. gada 16. aprīlis

Par sadarbību ar Kristīni Dakuli! 

Paldies par veiksmīgu sadarbību, pārdodot dzīvokli Ogrē. Lai gan sākumā centāmies paši pārdot dzīvokli, jāatzīst, ka, sadarbojoties ar Kristīni, pārdošanas process bija nesalīdzināmi vieglāks, jo vienkārši tavā vietā tiek izdarīts viss nepieciešamais. Tiek aiztaupīts laiks un nervi. Arī samaksa par pakalpojumu ir adekvāta, atbilstoši darījumam. Īpašums ir pārdots un ir mierīga sajūta, ka viss ir izdarīts kā nākas(arī no likuma puses), jo to darīja kompetents cilvēks ar pieredzi un atbildības sajūtu. Vēlreiz paldies!!! 

 

Andris Priedītis ar ģimeni.

Atsauksme par Intu Jurkēviču

2020. gada janvāris

Atsauksme par Aivu Nestro

2019. gada oktobris


Atsauksme par Ritu Rozenblati un Intu Jurkēviču

2019. gada oktobris

Atsauksme par Intu Jurkeviču

2019. gada augusts

Отзыв про Аусму

2018.gada novembris

Аусма продовала нашу 3х комнатную квартиру в г. Саласпилс. Не смотря на маленький спрос Аусма смогла продать недвижимость в оговоренный срок ( 3 месяца ). Все дела велись на профессиональном уровне, осмотр квартиры только толковым людям, хорошая коммуникация как с попутелями так и с нами (продовцами). Когда дело дошло до оформления сделки Аусма проявила себя как истенный експерт своего дела. Все деньги были получены в сроки которые она нам сообщила, без задержок и недостатков. Так же Аусма помогла моему брату с приобретением новой недвижимости. Было очень приятно работать с BalticState и Аусмой. 
Спасибо.

Atsauksme par Kristīni Dakuli

2019. gada aprīlis

Pateicoties Baltic States profesionālām darbam, mūsu nekustamā īpašuma iegāde norietēja ātri un veiksmīgi! Nekustamā īpašuma eksperts Kristīne Dakule deva informāciju par nekustamo īpašumu augstā profesionālā līmenī. Komunikācija notika ātri, sniedza konsultācijas mūs interesējošos jautājumos nekavējoties. Īpaši novērtējam arī palīdzību noformējot visu nepieciešamo juridisko dokumentāciju saistībā ar pirkšanas - pārdošanas dokumentiem. Ņemot vērā augstāk minēto, iesakām SIA "Baltic States" nekustamo īpašumu pakalpojumu sniegšanai kā profesionālu, godīgu, uz klientu orientētu un atbildīgu sadarbības partneri.


Īpašuma pircēja, Elīna Ziedone

Atsauksme par Ausmu Pastari

2018. gada novembris

Labdien.
Paldies Ausmai par profesionālu darbu!
Mūsu dzīvokļa pārdošana un dokumentu kārtošana bija ātra, viegla un bez starpgadījumiem.
Ļoti ceru, ka mūsu turpmākā sadarbība arī būs veiksmīga!

A.Sidere

Atsauksme par Ausmu Pastari

2018. gada novembris

Labdien!
Gribam izteikt pateicību aģentei Ausmai par profesionāli paveikto darbu īsā laikā pārdodot mūsu nekustamo īpašumu.

Ar cieņu,
Marina un Dzintars, Ogrē.

Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2018. gada septembris

Liels paldies par Jūsu aģentes Aijas Rutkovskas darbu, pārdodot mūsu īpašumu laukos.

Laipna un apzinīga attieksme, regulāra kontaktēšanās un informēšana par pircēju interesi.

Ātri un operatīvi veic nepieciešamās darbības papildus informācijas iegūšanai.

Pat pēc īpašuma pārdošanas ieinteresētība vai viss ir kārtībā.

Vēlreiz liels paldies par sadarbību


Ar cieņu,

Ilva Salmiņa

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta 

Sporta un jaunatnes pārvaldes 

Sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļas galvenā speciāliste

Atsauksme par Ausmu Pastari 

2018. gada jūlijs

Labdien !

Mana sadarbība ar nekustamo īpašumu aģenti Ausmu Pastari izrādījās ļoti veiksmīga.
Mūsu sadarbības laikā Ausma parādīja augstu profesionālismu, atbildību, labu komunikāciju un 
rezultātā īsā laikā atrada visoptimālāko klientu.
Esmu pilnībā apmierināts ar rezultātu.


Ar cieņu,
Uldis Pommers

Atsauksme par aģentiem Aivu, Elīnu un Ausmu

2018. gada jūlijs


Labdien!

Mūsu sadarbība sākās ar interesi par iespējamo dzīvokļa īpašuma iegādi Cēsīs, Valmieras ielā 15. Uzrunāja sludinājuma portālā “SS.com” publicētā reklāma, ar skaistajām fotogrāfijām un izsmeļošo informāciju par īpašumu. Pēc dzīvokļa apskates nebijām vīlušies, viss bija tā kā minētajā sludinājumā un pat vēl labāk.

Sakarā ar plānoto dzīves vietas maiņu no Rīgas uz Cēsīm pēc konsultācijas ar aģentēm Aivu un Elīnu izlēmām SIA Baltic States piesaistīt arī sava Rīgas dzīvokļa pārdošanai un atbilstoša dzīvokļa iegādei Cēsīs. Sadarbība jau no paša sākuma izveidojās veiksmīga. Pateicoties Aivas un Elīnas atsaucībai, ieinteresētībai un kompetencei, ātri veidojās uzticēšanās un pārliecība, ka viss noritēs gludi.

Nepilnu triju mēnešu laikā pieteicās pircēji Rīgas dzīvokļa iegādei. Iesaistoties arī aģentei Ausmai, darījums noritēja salīdzinoši ātri, bez aizķeršanās un korekti. Paldies, ka manai pirmajai mājvietai piesaistījāt jaukus un foršus jaunos īpašniekus!!! Tas man daudz nozīmē.

Aivas un Elīnas ieguldīto darbu vērtēju izcili!!! Uzņēmumam ir ļoti paveicies ar tādiem darbiniekiem! Meitenes ar tādu aizrautību un degsmi palīdzēja mums iegādāties citu īpašumu Rīgas ielā, Cēsu pilsētas centrā, pašā pilsētas sirdī, kuru paši sameklējām pēc sludinājuma internetā. Aģentes nodibināja kontaktu ar pārdevēju un neatlaidīgi uzturēja sakarus, panākot mums labvēlīgākus iegādes nosacījumus, kādi pirms tam tika piedāvāti. Darījuma noslēgšanas dienā, kad Rīgā bija nepieciešams parakstīt dokumentus par jaunā īpašuma iegādi Cēsīs, meitenes deva spēcīgu atbalstu, bija kā mūsu sargeņģeli uz zemes un ļoti rūpējās, lai viss izdotos uz ūsiņu. Sirsnīgs paldies jums, meitenes, šo dienu ar dzīves draugu atcerēsimies uz mūžu, tā mums bija ļoti īpaša diena, un paliks atmiņā ar ļoti pozitīvām emocijām un gandarījumu!!!
Šo uzņēmumu un tās izcilos darbiniekus noteikti ieteikšu arī citiem.
Sirsnīgs jums visiem PALDIES!!!
Dieva svētību vēlot!

Patiesā cieņā,
Anda Pūce

 Atsauksme par Ritu Rentnieci

2018. gada marts

Labdien!

Vēlētos pateikt paldies Jūsu darbiniecei Ritai Rentniecei par palīdzību dzīvokļa iegādē Stacijas ielā 15, Valmierā.
Rita bija pretīm nākoša, smaidoša, zinoša, atsaucīga. Ātri sniedza visu nepieciešamo informāciju. Palīdzēja nokārtot dokumentus

Ar cieņu,
Ļena un Aleksandrs Kacēviči.

Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2018. gada 14.februāris

Labdien. Vēlētos teikt paldies Jūsu darbiniecei  Aijai Rutkovskai par palīdzību mūsu  īpašuma pārdošanā. Pateicoties Aijai tika pārdots sarežģīts īpašums, ļoti ātri tika nokārtoti visi nepieciešamie dokumenti , un atrasts vislabākais pircējs īpašumam. Smaidoša, zinoša, atsaucīga, mērķtiecīga- tā mēs vērtējam Aiju .Sakām lielu  paldies par labi padarītu darbu!

Ar cieņu,  Agita un Kaspars Beinari

Atsauksme par Ausmu Pastari 

2018. gada janvāris

Paldies jūsu darbiniecei Ausmai par ļoti mērķtiecīgu ,ātru darbību mūsu problemātiskā dzīvokļa pardošanā!Esam ļoti apmierināti ar viņas darbu.


Ar cieņu Pjotrs Fučedži Salaspilī

Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2017.gada 05.decembris 

Ar šo vēlos novērtēt, Jūsu nekustamā īpašuma aģentes Aijas Rutkovskas darbu, pārdodot man piederošu nekustamo īpašumu.

 Vērojot A.Rutkovsku darbībā novēroju:

1. ka  ļoti labi komunicē gan ar pārdevēju, gan ar pircēju,

2. ir zinošana visās nepieciešamās dokumentārās procedūrās,

3. māk pārliecinoši stāstīt par nekustamo īpašumu visas detaļas,

4. pareizi uztver pircēja psiholoģisko portretu un vēlmes,

5. māk  nelokāmi pastāvēt par  īpašuma pārdošanas cenu.

Paldies labi par paveikto darbu!!!

Ar cieņu 

Sintija Kraukle

Atsauksme par Kristīni Dakuli un Baltic States 

2017. gada oktobris     

Labdien!Vēlējos pateikties par palīdzību dzīvokļa iegādē. Kristīne bija pretīm nākoša, ātri sniedza visu nepieciešamo informāciju. Palīdzēja nokārtot dokumentus zemesgrāmatā un bankā.Labprāt, ja būs nepieciešams, izmantosim Kristīnes pakalpojumus!

Atsauksme par “Baltic States” pakalpojumiem.

Esmu apmierināta par mūsu sadarbību ar kompāniju “Baltic States” un tās vadītāju Kristīni.

Nekustāmais īpašums tika pārdots salīdzinoši ātri, neskatoties uz vasaras sezonu. 

Visa informācija un dokumenti tika sagatavoti raiti un profesionāli, pārdošanas process notika bez aizķeršanās.

Bija prieks sadarboties ar profesionāļiem.

Paldies!

Tatjana Kiršteine

Atsauksme par Aiju Rutkovsku

2016. gada septembrī    


Tagad,  dzīvojot pilsētā , bieži pieminam cilvēku, kas palīdzēja mums šeit nokļūt, tāpēc gribam pastāstīt arī jums par viņu. Iepriekš mēs dzīvojām skaistā vietā, lielā mājā laukos. Un viss likās jauki un labi, bet tad sākās sarežģījumi ar veselību  un sapratām , ka jāmaina dzīves apstākļi un līdz ar to arī dzīves vieta. Sākām meklēt dzīvokli pilsētā. Tā mēs iepazināmies ar Aiju Rutkovsku. Viņa ļoti centās mums palīdzēt atrast vislabāko variantu, bet lauku cilvēkam grūti atrast savu vietu pilsētā. Meklējām diezgan ilgi un mums paveicās, palīdzēja dažādu apstākļu sakritība.  Un noteikti iesaistījās arī veiksme  un mēs atradām sev piemērotu dzīves vietu. Bet, lai dzīvotu pilsētā,  vajadzēja pārdot savu lauku īpašumu. Un šeit mums ļoti palīdzēja Aija. Ar veiksmīgas reklāmas palīdzību ātri atradās pircēji. Iepriecināja tas,  cik profesionāli un ātri tika nokārtotas visas formalitātes un daudzie papīri, kas nepieciešami pērkot un pārdodot īpašumus. Allaž smaidīga,  jauka  un galvenais zinoša. Vienmēr atrada pareizo risinājumu un iesaistīja vajadzīgos cilvēkus. Ļoti ātrā tempā visas lietas tika sakārtotas. Ir patīkami, ka esam pazīstami ar tik labestīgu un zinošu cilvēku, kas labprāt palīdz, ne tikai mums vien, dzīves sarežģītos posmos un savu darbu veic no sirds . Var redzēt , ka viņa dara darbu, kas pašai sagādā prieku. Mums pašiem to visu paveikt vienkārši nebūtu pa spēkam. Un,  tāpēc  sakām paldies Aijai par labi padarītu darbu.

 Skaidrīte Bērziņa un Jānis Elstiņš

Atsauksme par Kristīni Dakuli

 2015. gada marts         

Labdien!

Mani sauc Andrejs. Ar Kristīni iepazinos 2011. gadā, meklējot nekustamo īpašumu Ogrē. Ar viņas palīdzību atradu savu pirmo dzīvokli Ogrē situācijā, kad piedāvājums dzīvokļu segmentā bija salīdzinoši mazs un vienveidīgs. Kristīne tajā laikā strādāja nekustamo īpašumu aģentūrā. Kristīne ne tikai palīdzēja atrast tādu īpašumu, kādu vēlējāmies, bet sniedza atbalstu gan dokumentu noformēšanā un līgumu sastādīšanā, gan nepieciešamo dokumentu iesniegšanai Zemesgrāmatā, līdz ar to esot klāt visā dzīvokļa pirkšanas - pārdošanas procesā no paša sākuma līdz tā loģiskam noslēgumam - dzīvokļa atslēgu saņemšanai. 

Dzīve iet uz priekšu, un mūsu ģimene nolēma pārdot šo dzīvokli, lai tā vietā iegādātos māju. Tā kā par iepriekšējo darījumu ar Kristīni mums bija tikai pozitīvas atmiņas, arī šajā gadījumā nolēmām vērsties pie viņas pēc palīdzības un nekļūdījāmies savā izvēlē. Tagad gan Kristīne darbojās kā nekustamā īpašuma eksperts savā uzņēmumā- „Baltic States”.

Nekustamā īpašuma tirgum bijām sekojuši līdzi jau labu laiku, tāpēc zinājām, ka pārdot 3 istabu dzīvokli 602.sērijas mājā - tas nav nekāds ātrais process. Bet dzīvoklim pircējus Kristīne atrada dažu dienu laikā bez reklāmas un pirmie interesenti arī dzīvoklīti iegādājās par summu pat augstāku, kādu vēlējāmies iegūt. Arī šoreiz mūsu eksperte bija klāt visu pārdošanas procesu - gan sagatavojot dokumentus, gan palīdzot jaunajiem dzīvokļa īpašniekiem kredīta noformēšanas jautājumos. 

Paralēli dzīvokļa pārdošanai, intensīvi meklējām māju. Lai arī beigās to māju, ko atradām, tirgoja saimnieks bez nekustamo īpašumu speciālistu palīdzības, visā ilgajā meklējumu periodā Kristīne gan ieteica labākos variantus, gan sniedza dažādas vērtīgas konsultācijas daudzo apskatīto māju stāvokļa novērtēšanā un dokumentācijas izvērtēšanā. 

Lieki piebilst, ka ar mājas pirkšanas dokumentācijas kārtošanas jautājumiem palīdzēja Kristīne - sagatavoja juridiski pareizus līgumus, sekoja dokumentu apritei, pat notāra apmeklējums bija viņas organizēts. 

Patīkami pārsteidz gan Kristīnes profesionalitāte, lielās zināšanas un pieredze nekustamo īpašumu jomā, gan godīgā attieksme pret klientu un atsaucība (Kristīnei piezvanīt un saņemt telefonisku konsultāciju var jebkurā laikā, un arī klātienē viņa atbrauks un sniegs savu vērtējumu, kad vien radīsies tāda nepieciešamība). 

Kristīni noteikti iesaku visiem saviem paziņām, radiem un arī citiem, kuriem vien rodas vajadzība pēc palīdzības nekustamā īpašuma jautājumos.

Andrejs Savčenko

Отзив про Кристину Дакулы

2014. gads

В конце августа 2014 года мной, Сафроновым Александром, была приобретена недвижимость(квартира) по адресу г.Рига, улица Эрнеста Бирзниека-Упиша, 18а. Подбором квартиры и оформлением сделки купли-продажи непосредственно занималась Кристина Дакуле, которая проявила профессиональные знания в области рынка недвижимости и ведении переговоров с продавцом. Квартира была оперативно и быстро подобрана в соответствии выдвинутым критериям. У меня, как покупателя ушло минимальное количество времени на сделку от предложения объекта Кристиной Дакуле и получения ключей от собственной квартиры.                          

 Сафронов Александр. 

Отзив про Кристину Дакулы

2013. gada rudens

Задуматься о сути работы агента недвижимости меня заставила Кристина Дакуле из Огре. Оказываетя сама недвижимость не есть главное в этой работе. Основное - это работа с людьми. Представьте задачку – нужно не только отыскать подходящих продавца и покупателя, но и свести их интересы в единое целое. Искать иголку в стоге сена легче! Поэтому почти за 2 года  общения с Кристиной она, как бы, стала членом моей семьи, потому что обычно покупатель и продавец многолики – это отдельные семьи, со своими устоявшимися взглядами на жизнь и отношениями. И вот когда учел и удовлетворил требования каждого – это и есть успех в работе агента недвижимости. А добрые человеческие отношения продолжаются и после сделки. Ведь каждому приятно общаться с хорошими людьми.

 Анатолий Роменков, Москва
Pirkumu grozs