2017. gada oktobris     Atsauksme par Kristīni DakuliBaltic States Labdien!Vēlējos pateikties par palīdzību dzīvokļa iegādē. Kristīne bija pretīm nākoša, ātri sniedza visu nepieciešamo informāciju. Palīdzēja nokārtot dokumentus zemesgrāmatā un bankā.Labprāt, ja būs nepieciešams, izmantosim Kristīnes pakalpojumus!

Ar cieņu,
Linda Siliņa


2017.gada septembris           Atsauksme par Artūru Barkānu

Pārdodot savu dzīvokli, sadarbojos ar Artūru.

Esmu ļoti apmierināta, jo ātri tika atrasts pircējs un pārdošanas process bija raits, bez aizķeršanās.

Gita Aksjanova      

2017. gada vasara

Atsauksme par “Baltic States” pakalpojumiem.

Esmu apmierināta par mūsu sadarbību ar kompāniju “Baltic States” un tās vadītāju Kristīni.

Nekustāmais īpašums tika pārdots salīdzinoši ātri, neskatoties uz vasaras sezonu. 

Visa informācija un dokumenti tika sagatavoti raiti un profesionāli, pārdošanas process notika bez aizķeršanās.

Bija prieks sadarboties ar profesionāļiem.

Tatjana Kiršteine

Paldies!

2016. gada septembrī                   Atsauksme par Aiju Rutkovsku


Tagad,  dzīvojot pilsētā , bieži pieminam cilvēku, kas palīdzēja mums šeit nokļūt, tāpēc gribam pastāstīt arī jums par viņu. Iepriekš mēs dzīvojām skaistā vietā, lielā mājā laukos. Un viss likās jauki un labi, bet tad sākās sarežģījumi ar veselību  un sapratām , ka jāmaina dzīves apstākļi un līdz ar to arī dzīves vieta. Sākām meklēt dzīvokli pilsētā. Tā mēs iepazināmies ar Aiju Rutkovsku. Viņa ļoti centās mums palīdzēt atrast vislabāko variantu, bet lauku cilvēkam grūti atrast savu vietu pilsētā. Meklējām diezgan ilgi un mums paveicās, palīdzēja dažādu apstākļu sakritība.  Un noteikti iesaistījās arī veiksme  un mēs atradām sev piemērotu dzīves vietu. Bet, lai dzīvotu pilsētā,  vajadzēja pārdot savu lauku īpašumu. Un šeit mums ļoti palīdzēja Aija. Ar veiksmīgas reklāmas palīdzību ātri atradās pircēji. Iepriecināja tas,  cik profesionāli un ātri tika nokārtotas visas formalitātes un daudzie papīri, kas nepieciešami pērkot un pārdodot īpašumus. Allaž smaidīga,  jauka  un galvenais zinoša. Vienmēr atrada pareizo risinājumu un iesaistīja vajadzīgos cilvēkus. Ļoti ātrā tempā visas lietas tika sakārtotas. Ir patīkami, ka esam pazīstami ar tik labestīgu un zinošu cilvēku, kas labprāt palīdz, ne tikai mums vien, dzīves sarežģītos posmos un savu darbu veic no sirds . Var redzēt , ka viņa dara darbu, kas pašai sagādā prieku. Mums pašiem to visu paveikt vienkārši nebūtu pa spēkam. Un,  tāpēc  sakām paldies Aijai par labi padarītu darbu.

                                                                            Skaidrīte Bērziņa

                                                                                                                    Jānis Elstiņš

   2015. gada marts         

Rekomendācijas vēstule par Kristīni Dakuli

Labdien!

Mani sauc Andrejs. Ar Kristīni iepazinos 2011. gadā, meklējot nekustamo īpašumu Ogrē. Ar viņas palīdzību atradu savu pirmo dzīvokli Ogrē situācijā, kad piedāvājums dzīvokļu segmentā bija salīdzinoši mazs un vienveidīgs. Kristīne tajā laikā strādāja nekustamo īpašumu aģentūrā. Kristīne ne tikai palīdzēja atrast tādu īpašumu, kādu vēlējāmies, bet sniedza atbalstu gan dokumentu noformēšanā un līgumu sastādīšanā, gan nepieciešamo dokumentu iesniegšanai Zemesgrāmatā, līdz ar to esot klāt visā dzīvokļa pirkšanas - pārdošanas procesā no paša sākuma līdz tā loģiskam noslēgumam - dzīvokļa atslēgu saņemšanai. 

Dzīve iet uz priekšu, un mūsu ģimene nolēma pārdot šo dzīvokli, lai tā vietā iegādātos māju. Tā kā par iepriekšējo darījumu ar Kristīni mums bija tikai pozitīvas atmiņas, arī šajā gadījumā nolēmām vērsties pie viņas pēc palīdzības un nekļūdījāmies savā izvēlē. Tagad gan Kristīne darbojās kā nekustamā īpašuma eksperts savā uzņēmumā- „Baltic States”.

Nekustamā īpašuma tirgum bijām sekojuši līdzi jau labu laiku, tāpēc zinājām, ka pārdot 3 istabu dzīvokli 602.sērijas mājā - tas nav nekāds ātrais process. Bet dzīvoklim pircējus Kristīne atrada dažu dienu laikā bez reklāmas un pirmie interesenti arī dzīvoklīti iegādājās par summu pat augstāku, kādu vēlējāmies iegūt. Arī šoreiz mūsu eksperte bija klāt visu pārdošanas procesu - gan sagatavojot dokumentus, gan palīdzot jaunajiem dzīvokļa īpašniekiem kredīta noformēšanas jautājumos. 

Paralēli dzīvokļa pārdošanai, intensīvi meklējām māju. Lai arī beigās to māju, ko atradām, tirgoja saimnieks bez nekustamo īpašumu speciālistu palīdzības, visā ilgajā meklējumu periodā Kristīne gan ieteica labākos variantus, gan sniedza dažādas vērtīgas konsultācijas daudzo apskatīto māju stāvokļa novērtēšanā un dokumentācijas izvērtēšanā. 

Lieki piebilst, ka ar mājas pirkšanas dokumentācijas kārtošanas jautājumiem palīdzēja Kristīne - sagatavoja juridiski pareizus līgumus, sekoja dokumentu apritei, pat notāra apmeklējums bija viņas organizēts. 

Patīkami pārsteidz gan Kristīnes profesionalitāte, lielās zināšanas un pieredze nekustamo īpašumu jomā, gan godīgā attieksme pret klientu un atsaucība (Kristīnei piezvanīt un saņemt telefonisku konsultāciju var jebkurā laikā, un arī klātienē viņa atbrauks un sniegs savu vērtējumu, kad vien radīsies tāda nepieciešamība). 

Kristīni noteikti iesaku visiem saviem paziņām, radiem un arī citiem, kuriem vien rodas vajadzība pēc palīdzības nekustamā īpašuma jautājumos.

Andrejs Savčenko

2014.gads

Отзив про Кристину ДакулыВконце августа 2014 года мной, Сафроновым Александром, была приобретена недвижимость(квартира) по адресу г.Рига, улица Эрнеста Бирзниека-Упиша, 18а. Подбором квартиры и оформлением сделки купли-продажи непосредственно занималась Кристина Дакуле, которая проявила профессиональные знания в области рынка недвижимости и ведении переговоров с продавцом. Квартира была оперативно и быстро подобрана в соответствии выдвинутым критериям. У меня, как покупателя ушло минимальное количество времени на сделку от предложения объекта Кристиной Дакуле и получения ключей от собственной квартиры.                           Сафронов Александр.    2013. gada rudensОтзив про  Кристину ДакулыЗадуматься о сути работы агента недвижимости меня заставила Кристина Дакуле из Огре. Оказываетя сама недвижимость не есть главное в этой работе. Основное - это работа с людьми. Представьте задачку – нужно не только отыскать подходящих продавца и покупателя, но и свести их интересы в единое целое. Искать иголку в стоге сена легче! Поэтому почти за 2 года  общения с Кристиной она, как бы, стала членом моей семьи, потому что обычно покупатель и продавец многолики – это отдельные семьи, со своими устоявшимися взглядами на жизнь и отношениями. И вот когда учел и удовлетворил требования каждого – это и есть успех в работе агента недвижимости. А добрые человеческие отношения продолжаются и после сделки. Ведь каждому приятно общаться с хорошими людьми. Анатолий Роменков, Москва

0
           

+371 25645111  

 info@balticstates.lv


 .